Sitemizde şuan toplam 10916 film bulunmaktadır.

O Şimdi Mahkum (2005)

7.701
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
O Şimdi Mahkum (2005)

Askerlik bitmiş, iki yıl sonra… Oldukça başarısız bir iş kariyeri olan Levent (Levent Kazak) “O ŞİMDİ MAHKUM” adında bir sitcom senaryosu yazıp, başrolü oynamasını istediği Athena grubunun solisti Gökhan’ın peşine düşer. Büyük bir aksilik sonucu başları belaya giren iki arkadaş hiç alışık olmadıkları bir dünyanın içine, hapse düşüp, verildikleri koğuşta eski arkadaşları Karlıdağ (Yavuz Bingöl) ile karşılaşır. Ve bir anda kendilerini yeraltı dünyasının bir hesaplaşması içinde bulurlar. Kahramanlarımız, bazen soluk kesen bir maceranın, bazen gözleri dolduracak bir hüznün, bazen kahkahaların, bazen de yüreğinizi hoplatan bir hikayenin içine girerler.

Yeraltı dünyasının Numan abisini dünyaca ünlü perküsyon ustası Burhan Öçal canlandırdı. Sağkolu Sadık Kazım’ı Erkan Can, Koko Niyazi’yi Zafer Algöz, Rus sevgilisi Katerina’yı ise Fadik Atasoy oynadı. Karlıdağ’ın sevgilisi Suzan’ı Ayça İnci, Suzan’ın kocasını Menderes Samancılar (Osman), Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz’un sevgilisini Melisa Sözen, Numan’ın baş düşmanlarını ise, Ali Atay (Yiğit Çiftgör) ve Özbek Yıldız (Sürmeli) canlandırdı.

SinemaFilm.org iyi seyirler diler.

Tür: 480p, Komedi, Polisiye, Suç, Yerli Filmler

Yapım: 2005, Türkiye

IMDB Puanı: 5.7/10

Yönetmen: Abdullah Oğuz

Senaryo: D. Daniel Vujic, Levent Kazak

Görüntü Yönetmeni: Soykut Turan

Müzik: Atilla Özdemiroğlu

Oyuncular: Ahmet Saraçoğlu, Ali Atay, Ayça İnci, Ayça Varlıer, Ayşen İnci, Barış Aydın, Beyazıt Öztürk, Burak Topuzlu, Burcu Kara, Burhan Öçal, Cem Boy, Ercan Doğan, Erkan Can, Fadik Sevin Atasoy, Fatoş Ceylan, Galip Erdal, Gökhan Özoğuz, Goncagül Sunar, Hakan Özoğuz, Hamdi Yolcu, Levent Kazak, Levent Tülek, Mehmet Aysan, Melih Atalay, Melisa Sözen, Menderes Samancılar, Metin Yıldırım, Mira Kazak, Muzaffer Çetinyılmaz, Nazif Uslu, Nurseli İdiz, Özbek Yıldız, Peker Açıkalın, Şafak Orbay, Salahsun Hekimoğlu, Selçuk Bağca, Selen Sevigen, Selin Arat, Sitare Büyükkaragözoglu, Tolga Üstüner, Tuncay Beyazıt, Turgay Tanülkü, Ümit Acar, Yavuz Bingöl, Yıldırım Beyazıt, Zafer Algöz

Süre: 125 dakika

Yorum Yazın Yorum Yapmak Istermisiniz ?