Sitemizde şuan toplam 10894 film bulunmaktadır.

Katil Köpek Balığı – Shark Night 3D (2011)

6.065
Film Bilgileri 1 sene önce eklendi
Katil Köpek Balığı – Shark Night 3D (2011)

Ailesinin Louisiana gölündeki bir adada bulunan yazlığına tekneyle giden Sara (Sara Paxton) ve arkadaşları, güneş altında eğlenceli bir hafta sonu geçirmek üzere hemen mayolarını kuşanırlar. Ne var ki, yıldız futbol oyuncusu Malik (Sinqua Walls) sudan tek kolu kopmuş halde, sendeleyerek çıkınca, adadaki parti havası son bulur. Utangaç bir doktor adayı olan Nick (Dustin Milligan) kendini durumu kontrol eden kişi konumunda bulur: Malik’e ilkyardım yapar, Malik’i adanın diğer tarafına geçirmek için kaybedecek bir dakikalarının bile olmadığı konusunda Sara’yı bilgilendirir.

Ufak bir hız teknesiyle yola çıkan üniversiteli arkadaşlar çok geçmeden gölün kocaman ve saldırgan yüzlerce köpekbalığıyla dolu olduğunu anlar. Yolun yarısında tekne bozulup tıbbi yardım alma veya yardım çağrısında bulunma imkânları da ellerinden gidince, birinin onları öldürmek için ölümcül bir plan tasarladığı gibi korkutucu bir gerçek gün yüzüne çıkar. Kurtulma şanları azalırken, Sara ve arkadaşları köpekbalıklarından uzak durmaya, yardım çağırmaya ve güvenle anakaraya ulaşmaya yetecek kadar hayatta kalmaya çabalarlar.

SinemaFilm.org iyi seyirler diler.

Tür: 720p, Gerilim, Korku, Türkçe Seslendirme, Yabancı Filmler

Yapım: 2011, Amerika

IMDB Puanı: 3.9/10

Yönetmen: David R. Ellis

Senaryo: Jesse Studenberg, Will Hayes

Görüntü Yönetmeni: Gary Capo

Müzik: Graeme Revell

Filmin Diğer İsimleri: Katil Köpekbalığı

Oyuncular: Alyssa Diaz, Chris Carmack, Chris Zylka, Christine Quinn, Damon Lipari, Donal Logue, Dustin Milligan, Jimmy Lee Jr., Joel Moore, Joshua Leonard, Katharine McPhee, Kelly Sry, Sara Paxton, Sinqua Walls, Tyler Bryan

Süre: 90 dakika

Yorum Yazın Yorum Yapmak Istermisiniz ?