Sitemizde şuan toplam 10907 film bulunmaktadır.

Dost mu Düşman mı – Frenemies (TV 2012)

13.402
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Dost mu Düşman mı – Frenemies (TV 2012)

Frenemies Disney Channel Orjinal Filmi, 3 hikayeden oluşur. Konusu arkadaşlıktır. Her 3 hikayede Avalon Greene, Bella Thorne ve Halley Brandon, Zendaya bulunmaktadır.

Jake,Murray ve Julianne
Filmin ilk hikayesidir, Jake ve Murray çok iyi arkadaşlardır,fakat aralarına Julianne girene kadar. Julianne Jake ‘i ödevi için kullanmak istemektedir ama Murray bunu anlar ve Julianne’ye kötü davranır,bu yüzden Murray ve Jake düşman olur. Sonunda Jake Julianne’nin onu kullandığını anlar ve Murray ile tekrar dost olurlar.

Avalon ve Halley
Filmin 2. hikayesidir. Avalon ve Halley Geekly Chic adında bir internet sitesi açmışlardır. Bu internet sitesini bir şirket almak ister,en iyi haberi yazan kişi kazanacaktır,bu yüzden Avalon ve Halley düşman olurlar.En sonunda şirkete 1 haber götürürler ve şirket Geekly Chic ‘i almaktan vazgeçer.Daha sonra Zamane Gençleri adlı programa çıkarlar ve siteleri ünlü olur.

Savannah ve Emma
Filmin 3. hikayesidir. Savannah 3 kardeşi olan kaykaycı kızdır ve ilk hikayedeki Jake’e aşıktır.Bir gün kendine ikiziymiş gibi benzeyen Emma ile karşılaşır ve 1 haftalığına yer değiştirirler. Daha sonra birbirlerinin hayatlarına uyum sağlayamadıkları için tekrar kendi hayatlarına devam ederler.

SinemaFilm.org iyi seyirler diler.

Tür: 2012 Filmleri, 480p, 720p, Dram, Komedi, Türkçe Seslendirme, Yabancı Filmler

Yapım: 2012, Amerika

IMDB Puanı: 4.9/10

Yönetmen: Daisy von Scherler Mayer

Senaryo: Alexa Young, Dava Savel, James Krieg, Wendy Weiner

Görüntü Yönetmeni: Michael Storey

Müzik: Kenneth Burgomaster

Oyuncular: Bella Thorne, Connor Price, Dylan Everett, Jascha Washington, Jessalyn Wanlim, Jesse Bostick, Kathryn Greenwood, Kendra Timmins, Mary Mouser, Natalie Radford, Niamh Wilson, Nick Robinson, Peter DaCunha, Stefanie Scott, Zendaya

Yorum Yazın Yorum Yapmak Istermisiniz ?